O společnosti

Společnost TAB průmyslová a zábavní elektronika byla založena v roce 1995 a již od samého počátku zastupovala společnost Garlando s.r.l. v České republice. Nejprve výhradně v oblasti komerčních fotbalových a kulečníkových stolů. Postupem času se produktová řada výrobce rozrostla o vybavení pro trávení volnočasových aktivit.  Tento sortiment úspěšně nabízíme více než 10 let a potvrzením úspěchu této značky je, že zákazníci se k nám rádi vrací.

Garlando – již od roku 1954 vyrábí a uvádí na trh vybavení pro sport a volný čas, vyznačující se kvalitou a designem Made in Italy, kterým společnost získala mnoho patentů a bezpečnostních certifikací.

Tradiční produktová linie je zaručena synergií ruční výroby a moderních technologií. Zahrnuje kvalitní výrobky jako fotbálky, kulečníky, stoly pro stolní tenis, vzdušné hokeje.

V poslední době, díky zkušenostem nasbíraným po desetiletí, společnost Garlando úspěšně vstoupila na trh se sportovním a outdoorovým vybavením, které zahrnuje trampolíny, basketbalové koše a sportovní branky.

Věříme, že naše stránky Vám pomohou ve výběru nejvhodnějšího produktu.

Tým TAB s.r.o.